سایت گردشگردی

مرکز خرید آک استانبول

برای رفتن به مرکز خرید آک استانبول، باید توسط خط متروی M2 به ایستگاه لونت Levent بروید و پس‌ازآن با مقداری پیاده‌روی به مرکز آک می‌رسید. همچنین می‌توانید این مسیر را با تاکسی، از ایستگاه مترو تا آکمرز بروید.

مرکز خرید آک مرکز استانبول، پرطرفدارترین مرکز خرید و بهترین مرکز خرید دنیا با وسعتی زیاد است که در سال 1993 افتتاح و در سال 1996 برنده بهترین طراحی و معماری شده است. این مرکز خرید، در ناحیه اتیلر با مساحت صد و هشتاد هزار مترمربع، ازجمله مرکزهای خرید شلوغ استانبول و کاملا سرپوشیده می‌باشد و شامل 32 کافه و رستوران، 1500 محل پارک برای اتومبیل و 246 فروشگاه اعم از: فروشگاه‌هایی برای پوشاک بانوان، آقایان و کودکان، منسوجات، محصولات الکترونیکی، محصولات ارتوپدی، لوازم‌التحریر، ورزشی، کیف و کفش، عینک و سایر مشاغل همانند آرایشگاه‌های مختلف، بانک‌ها، صرافی‌ها، خیاطی، فروشگاه بزرگ حیوانات خانگی و درنهایت سوپرمارکت است. در مرکز خرید 2 آسانسور پانارومیک و 41 پله‌برقی و 30 آسانسور معمولی برای رفت‌وآمد عموم مردم و مسافران تور استانبول ساخته‌شده است.  

بعد از بازسازی مجدد و طراحی داخلی طبقه اول این مجموعه، زیبایی این طبقه بسیار زیبا و وصف‌ناشدنی شد. همچنین نحوه روشنایی، دیزاین، وجود برندهای لوکس، چیدمان رستوران‌های مختلف بر اساس سلیقه افراد و... از عوامل زیبایی این طبقه محسوب می شود.

جاذبه های مشابه

اسکله آلانیا

اسکله آلانیا

مشاهده
بازار بزرگ استانبول

بازار بزرگ استانبول

مشاهده
بازار چارسو

بازار چارسو

مشاهده
بازار شناور

بازار شناور

مشاهده
شما هم می توانید در مورداین مکان نظر بدهید.
(برای ثبت نظرات لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید)
مهدی دهدار (20 شهریور 96)

ساشس شسیبش شسیب شسیب شسیمبش یبمشس بشسیبنشس یبمشس شس